خانه » داعش » اخبار داعش » بریدن سر فرزند ۱۰ ساله توسط یک سعودی

بریدن سر فرزند ۱۰ ساله توسط یک سعودی

بریدن سر فرزند ۱۰ ساله توسط یک سعودی

بریدن سر فرزند 10 ساله توسط یک سعودی

اخبار داعش :همانطور که میدانید عقاید داعش تقریبا مشابه عقاید وهابیت یکی از باطل ترین دین ها در دنیا می باشد. داعش بیشتر برای جنایات خود سر افراد را جدا میکند و این بار یک سعودی به سبک داعش سر فرزندش را برید.

به گزارش میهن گرام :رسانه‌های سعودی خبر جنایت یک شهروند سعودی در بریدن سر فرزندش را منتشر کردند.

بر اساس گزارش عکاظ، یک شهروند سعودی، فرزند ۱۰ساله‌اش را با چاقو سر برید، این جنایت در استان احد المسارحه در منطقه جازان در جنوب غربی عربستان رخ داده است.

البته رسانه‌های رژیم سعودی مطابق معمول برای گمراه سازی افکار عمومی از همان ترفند و شگرد همیشگی یعنی متهم کردن جانی به داشتن بیماری‌های روانی برای تبرئه فرقه وهابیت وافکار ویرانگر آن در بروز چنین جنایاتی استفاده کردند، افکاری که سبب  افزایش میزان جرم و جنایت و خشونت در جامعه عربستان شده است.

بر اساس گزارش رسانه‌های سعودی، پدر قاتل، فرزندش را پس از پایان کلاس‌هایش از مدرسه محل تحصیلش به نقطه‌ای نزدیک منزلشان در شهر احد المسارحه برد و سپس با چاقو او را سر برید.

نیروهای امنیتی سعودی در حالی کودک سربریده شده را پیدا کردند که کتاب‌های مدرسه‌اش کنارش بود،‌ البته پدر قاتل خود را به دستگاه‌های امنیتی سعودی تسلیم کرده است.

رسانه‌های سعودی برای توجیه این جنایت که کاملاً شبیه جنایات گروه تروریستی تکفیری وهابی داعش است، مدعی شدند برخی از همسایگان پدر قاتل گفته‌اند وی از مشکلات روانی رنج می‌برد که در حرکات و رفتارش نمایان است.

این جنایت خشم شهروندان سعودی را برانگیخته است که نگرانی و وحشت خود را در شبکه‌های ارتباط اجتماعی از چنین اقدامات خشونت‌آمیزی ابراز کرده‌اند.

بیماری روانی بهترین حربه رسانه‌های رسمی سعودی است برای گمراه کردن افکار عمومی و توجیه جنایات هولناکی که در جامعه سعودی رو به افزایش است، این رسانه‌ها در توجیه افزایش موج خشونت، بیماران روانی را عامل آن دانسته و ادعا می‌کنند بیماران روانی که حمایت نمی‌شوند،‌ هم خود و هم دیگران را اذیت می‌کنند و گاهی حتی به استفاده از سلاح سرد هم روی می‌آورند که گاهی به مرگ منجر می‌شود.

سرتیپ عثمان المحرج مدیر امنیت کل سعودی هم با رسانه‌های سعودی برای منحرف کردن افکار عمومی از تأثیرات افکار وهابی بر جامعه سعودی همراه شد، وی مراکز بهداشتی و ادارات تابع وزارت بهداشت عربستان را به‌سبب درمان نکردن بیماران روانی که به پدیده‌ای در عربستان سعودی طی سال‌های اخیر تبدیل شده،‌ متهم کرده است.

خاطرنشان می‌شود پیروان وهابیت، سربریدن مخالفان عقاید خود را با تکیه بر فتاوای تکفیری ضداسلامی مبلغان و مفتیان وهابی حلال می‌دانند که این جنایات ضدبشری هولناک به‌کرات از سوی تروریست‌های تکفیری داعشی و جبهه النصره و دیگر گروه‌های مورد حمایت آل سعود در جهان اسلام علیه مسلمانان و مسیحیان و پیروان ادیان دیگر صورت گرفته است.

اقدامات خشونت‌آمیز و جرم و جنایت در عربستان سعودی روند صعودی به خود گرفته است، تنها چند روز پیش بود که یک معلم سعودی که عنوان رشته تدریسش، تربیت اسلامی بود، با در دست گرفتن سلاح گرم به‌سوی کارکنان یک مرکز آموزشی تیراندازی کرد که در نتیجه آن دست‌کم هفت نفر کشته شدند، رسانه‌های سعودی این جنایت را هم به ناآرامی‌ها و مشکلات روانی مرتبط دانسته آن را توجیه کردند.

داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*