خانه » داعش » اخبار داعش » سرکرده داعش وارد حویجه شد

سرکرده داعش وارد حویجه شد

سرکرده داعش وارد حویجه شد

سرکرده داعش وارد حویجه شد

اخبار داعش :ههمانطور که میدانید خیلی به دنبال سرکرده داعش می باشند و به همین منظور ابوبکر البغدادی مدام در حاله عوض کردن مخفیگاه خود می باشد. اکنون خبرهایی از ورود سرکرده داعش به حویجه منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از “سومریه نیوز”؛ “جبار المعموری” یکی از فرماندهان بسیج مردمی عراق امروز سه شنبه، فاش کرد “ابوبکر البغدادی،” سرکرده گروه تروریستی داعش، پس از شکست عناصرش در چهار حمله ناموفق در ۷۲ ساعت گذشته، وارد شهرستان “حویجه” در جنوب غرب کرکوک شده است و از نیروهای هوایی خواست تا فرصت را غنیمت شمرده و حملات خود در این منطقه را تشدید کنند.

“المعموری” گفت: “اطلاعات موثقی داریم که نشان می دهد “ابوبکر بغدادی” وارد “حویجه” شده و دیدارهای مهمی را با سرکرده های نظامی این گروه تروریستی که بیشترشان در چهار حمله ناموفق گذشته به هلاکت رسیده اند، داشته است.”

او افزود: “ورود ابوبکر بغدادی به حویجه نشان می دهد گروه تروریستی داعش در شرایط سختی به سر می برد و عناصر تروریستی آن روحیه خود را از دست داده اند؛ به گونه ای که بسیاری از آنان به صورت دسته جمعی پا به فرار گذاشتند که این خود منجر به فروپاشی خطوط دفاعی داعش در شهرستان شرقاط شد.”

این فرمانده بسیح مردمی عراق از نیروی هوایی خواست تا اکنون که ابوبکر بغدادی در منطقه حضور دارد، فرصت را غنیمت شمرده و با تشدید حملات خود، سر افعی را قطع کند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*